Happy Huggo – učenie s radosťou

Základom našej metódy je, aby sa klienti učili s radosťou a každá jedna hodina bola príjemným zážitkom a ďalším krokom k naplneniu cieľa – pokrok v anglickom jazyku. Toto platí pre všetky vekové kategórie, aj pre našich najmenších študentov, aj pre našich najstarších študentov.

Každý individuálny kurz je nastavený presne podľa požiadaviek a potrieb klienta. Najskôr preveríme, aký je cieľ výučby, aká je aktuálna úroveň jazyka u klienta, aký je študent ako osobnosť, čo mu viac vyhovuje, naopak čo nemá rád, aké témy má rád... A podľa toho presne navrhneme kurz. Ďalšou výhodou individuálnych kurzov je možnosť meniť a prispôsobovať obsah lekcií aktuálnej situácii. Napríklad, ak sa chystáte na dôležité pracovné stretnutie alebo pracovný pohovor, hodinu prispôsobíme tak, aby sme Vám s prípravou čo najviac pomohli. Alebo sa chystáte na dôležitú cestu, poprípade dovolenku? Nie je to problém – my Vás na to pripravíme!

Máme tím kvalitných lektorov, ktorí nielen že majú skúsenosti, ale svoju prácu milujú a dávajú do každej hodiny kus seba. Preto sú výsledky s Happy Huggo English také vynikajúce!

Radi vám poskytneme bližšie informácie na info@happyhuggo.sk alebo 0905 011 217 (Mgr. Mária Marinčáková)