Happy Huggo – učenie s radosťou

Základom našej metódy je, aby naši študenti boli na hodinách šťastní a aby pre nich bolo učenie zábavou. Toto platí pre všetky vekové kategórie, aj pre našich najmenších študentov, aj pre našich najstarších študentov.

Pri detských hodinách využívame hlavne hry, pesničky, rozprávky, súťaže a všetky témy jednotlivých lekcií prepájame s tým, čo sa práve deje v našom okolí alebo v prírode. Deti majú na hodinách možnosť veci reálne zažívať, pretože čo sami zažijeme to si najlepšie pamätáme. Po každej hodine dostávajú od nás rodičia informácie o tom, čo sme na hodine preberali, aby mohli so svojimi ratolesťami trénovať aj doma. V skupine je 5-7 detí, aby sme sa mohli venovať každému dieťatku individuálne. Začíname s deťmi od 2 rokov. Prečo? Pretože štúdie potvrdzujú, že najlepšie výsledky pri učení sa cudzích jazykov dosahujú deti do 7 rokov. A čím skôr sa začne, tým je pre nich cudzí jazyk prirodzenejší a dokonca majú oveľa väčšiu schopnosť naučiť sa správnu výslovnosť. Pri individuálnych kurzoch, ktoré robíme či už pre staršie deti, alebo pre dospelých je každý kurz „šitý na mieru“ podľa požiadaviek a predstáv klienta. Pravidlo „učenia sa s radosťou“ využívame aj pri týchto kurzoch, pretože v každom z nás je stále kus dieťaťa a všetci máme radi zábavu. A o to predsa ide!

Máme tím kvalitných lektorov, ktorí nielen že majú skúsenosti, ale svoju prácu milujú a dávajú do každej hodiny kus seba. Preto sú výsledky s Happy Huggo English také vynikajúce!

Radi vám poskytneme bližšie informácie na info@happyhuggo.sk alebo 0905 011 217 (Mgr. Mária Marinčáková)